hofri.eu

www.hofri.eu

Menu


Poslední reference
KvikyMart.cz Nový opravdu prodávající, lehce ovladatelný eshop systém.
MobilDuo.cz Kompletní realizace přestavby web stránek, design, převod hostingu, nasazení eshop systému KvikyMart.cz, SEO ... .

Softwarová podpora pro STK a SME

Již několik let jsme stabilním partnerem mnohých STK v oblasti zabezpečení SW pro běh stanic STK. Naše SW vyvíjíme ve spolupráci s dlouhodobým partnerem STK-Ostrava s.r.o.. Naše nabídka produktů využívaných na STK zahrnuje:

STK Tisky
Software STK Tisky je pohodlným nástrojem pro tvorbu účtenek a jejich správu na STK.

STKFoto
Mobilní aplikace pro techniky na STK. S minimálním zatížením technika pořizuje fotky dle požadavků CIS-STK a automaticky je bezdrátově nahrává na přednastavená úložiště. Samozřejmostí je také přihlášení technika k prohlídce i jeho následné odhlášení.

SMEFoto
Mobilní aplikace pro techniky na SME. S minimálním zatížením technika pořizuje fotky dle požadavků CIS a automaticky je bezdrátově nahrává na přednastavená úložiště. Aplikace plně komunikuje se SW Caris od firmy TEAS s.r.o..

STK Upozornění platnosti
Webová aplikace umožňující upozornit Vaše zákazníky na konec platnosti jejich STK prostřednictvím SMS nebo emailu. V informační zprávě lze připojit i doplňující informace kde a jakým způsobem se objednat, či jiné informace.

STK Objednávky
Jednoduchý nástroj, který prostřednictvím webové aplikace umožní Vašim zákazníkům objednat se na Vámi přednastavené termíny kontrol na STK.

STK Testy techniků
Tato webová aplikace poskytuje technikům užitečnou pomůcku pro studium testových otázek a vypracovávání zkušebních testů.

Offline STK Protokoly
Desktopová aplikace pro tvorbu protokolů na STK při výpadku CIS-STK.

V případě zájmu o další informace nás neváhejte kontaktovat.


2008 © Jiří Hofrichter
Home | Nabízíme | Reference | Kontakt