hofri.eu

www.hofri.eu

Menu


Poslední reference
KvikyMart.cz Nový opravdu prodávající, lehce ovladatelný eshop systém.
MobilDuo.cz Kompletní realizace přestavby web stránek, design, převod hostingu, nasazení eshop systému KvikyMart.cz, SEO ... .

Nabízíme

Kompletní sortiment programů a aplikací pro běh stanic STK
Již několit let se specializujeme na softwarové produkty zajišťující běh stanic STK. Nabízíme kompletní sortiment SW zázemí pro STK.

Tvorba webových aplikací a WWW prezentací
Zajišťujeme kompletní realizaci Vašich nápadů v oblasti webových stránek včetně e-shopů, redakčních systémů, propagačních webů, SEO optimalizace, atd. To vše již od grafického návrhu, zajištění webhostingu, samotné výroby až po konečné spuštění a zaškolení obsluhy. Tímto pochopitelně námi nabízené služby nekončí, se zákazníky spolupracujeme i nadále na vylepšování a podpoře našich produktů.

Vývoj aplikací na míru
Tvoříme rychlé, lehce ovladatelné aplikace přímo dle požadavků a potřeb Vaší firmy. Při tvorbě využíváme nejmodernější trendy v oblasti tvorby aplikací a softwaru a dbáme na dobrou podporovatelnost i v budoucnu.

Správa firemních sítí a zajištění HW zázemí
Nabízíme komplexní správu firemních datových sítí. Provádíme dodávku a instalaci HW (pracovní stanice, síťové vybavení, servery, kabeláž, atd.) s veškerou podporou. Zajišťujeme kompletní servisní podporu pro rozsáhlejší sítě stejně tak i pro jednotlivé počítače.

Eshop systém KvikyMart
Nabízíme opravdu prodávající systém internetováho obchodu pro Vás. Více se dozvíte na stránkách KvikyMart.cz.


2008 © Jiří Hofrichter
Home | Nabízíme | Reference | Kontakt